(pusty)

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

 Realizuj zamówienie

 porównaj
Darmowy transport*
Wysyłka do 24h
ZWROT TOWARU 30DNI!
RÓWNIEŻ DLA FIRM
530 677 577 570 905 907

Kategorie

Newsletter

zapisz się do newslettera

Myjki do okien

Mycie okien oraz czyszczenie luster może spędzać sen z powiek każdego, kto choć raz musiał zająć się tym z wykorzystaniem tradycyjnych metod.

Nowatorska myjka do okien może pozwolić Ci cieszyć się czystymi oknami w każdej chwili, bez kapiącej wody, brudnych rąk i zbędnego wysiłku.

Dzięki zastosowaniu poręcznej myjki do okien, mycie ich może stać się stosunkowo szybkie, łatwe i przyjemne. Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenia oraz niskiej wadze, praca może być bezproblemowa i wygodna, nawet jeśli musisz umyć duże okna i szklane witryny. Odpowiednia ssawa z listwą zbierającą może pozwalać na wydajne i dość skuteczne oczyszczanie powierzchni szklanych, bez pozostawiania nieestetycznych smug i zacieków. Dodatkowo, nie musisz także polerować umytej szyby, myjka do okien może wykonać pracę w jednym przejściu roboczym, bez angażowania dodatkowych czyścików i ściereczek. Spora uniwersalność myjki do okien może pozwalać również na oczyszczenie nią szklanych blatów, stali nierdzewnej oraz gładkich płytek. Duży asortyment elementów dodatkowych może umożliwiać rozszerzenie funkcjonalności urządzenia, dzięki czemu zamierzone efekty możesz osiągnąć jeszcze łatwiej i szybciej.