(pusty)

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

 Realizuj zamówienie

 porównaj
Darmowy transport*
Wysyłka do 24h
ZWROT TOWARU 30DNI!
RÓWNIEŻ DLA FIRM
530 677 577 570 905 907

Kategorie

Newsletter

zapisz się do newslettera

Wertykulatory i Aeratory

 

Wykonanie prac pielęgnacyjnych na obszarze o dużym rozmiarze bez dedykowanych urządzeń może być trudne, a czasami niemożliwe. Szczególnie, jeśli dysponujemy ograniczonym czasem. W takiej sytuacji rozsądnym i praktycznym rozwiązaniem jest skorzystanie z dobrodziejstwa elektrycznego wertykulatora aeratora. To urządzenie łączy funkcje obu sprzętów, umożliwiając wykonanie różnorodnych trudnych zadań, które przyniosą widoczne rezultaty w później wiosny i latem.

Wertykulatory i aeratory znajdują zastosowanie zarówno na prywatnych posesjach - na działkach i w ogrodach, jak i w miejscach publicznych, takich jak tereny rekreacyjne przy szpitalach, szkołach, hotelach, pensjonatach oraz w gospodarstwach rolnych. Dzięki ich dużej mocy, doskonale sprawdzają się na rozległych terenach.

Aeratory mają na celu poprawę cyrkulacji powietrza w glebie, co przyczynia się do lepszego wzrostu trawników i rabat. Dzięki ich zastosowaniu, zieleń i rośliny są lepiej odżywione, co przekłada się na estetykę ogrodu. Niektóre modele posiadają także funkcję wertykulacji i aeracji w jednym - wertykulator elektryczny z aeratorem, wyposażony w wydajny silnik oraz pojemny kosz na odpady, który nie wymaga częstego opróżniania.